• OLTRE

Luxusný záhradný nábytok na terasu - jarné zážitky v záhrade

Skôr ako si začnete leto užívať naplno, mali by ste si urobiť malú kontrolu svojho terasového posedenia. Možno stojí za to, aby ste si konečne splinili svoj sen o pohodlnom a tichom kútiku a investovali do pohodlného luxusného záhradného nábytku na terasu. Všetkým, ktorí hľadajú inšpiráciu na osvieženie domáceho usporiadania, predstavujeme najhorúcejšie trendy, ktoré budú vládnuť v záhradách v nadchádzajúcej sezóne!


Tohtoročná zima pomaly začína byť históriou. Predĺžený deň, slnko vyzerajúce odvážnejšie spoza mrakov a stúpajúce teploty jasne ohlasujú začiatok novej sezóny a s ňou aj obdobie leňošenia v záhrade. Skôr ako si začnete leto užívať naplno, mali by ste si urobiť malú kontrolu svojho záhradného posedenia. Možno stojí za to, aby ste si konečne splnili svoj sen o pohodlnom a tichom kútiku a investovali do pohodlného luxusného nábytku na terasu. Všetkým, ktorí hľadajú inšpiráciu na osvieženie domáceho posedenia, predstavujeme najhorúcejšie trendy, ktoré budú vládnuť v záhradách v nadchádzajúcej sezóne!


Exkluzívny ratanový terasový nábytokZáhradný ratanový nábytok na terasu láme rekordy obľúbenosti už niekoľko rokov. A niet sa čomu čudovať! Syntetický materiál bol oceňovaný predovšetkým pre svoju nadpriemernú odolnosť voči vonkajším faktorom. Luxusný záhradný ratanový nábytok je účinne odolný proti UV žiareniu, extrémnym teplotám a vlhkosti a je odolný aj proti mechanickému poškodeniu. Kompaktná a neporézna štruktúra neabsorbuje vodu ani nečistoty, takže udržiavanie nábytku (aj veľmi svetlého) v perfektnom stave nie je žiadnou výzvou. Dôležité je, že zariadenie z polyratanu je také odolné, že pod silnou vrstvou snehu môže stráviť aj celú zimu.


V takom prípade ide estetika ruka v ruke so spoľahlivosťou. Syntetický materiál pripomína prírodný vzhľad, vďaka čomu vyzerá nábytok prirodzene. Umelý ratan je sfarbený rôznymi farbami, čo vám umožňuje vytvárať v záhrade jedinečné kompozície. Popularita polyratanu prispela k zvýšeniu ponuky tohto typu nábytku na trhu. V zbierkach popredných výrobcov nie sú len záhradné sedacie súpravy pozostávajúce zo stolov a stoličiek, ale aj dizajnové hojdačky, kreslá a dokonca aj pohovky. Projekty zahŕňajú moderné modely dokonale zodpovedajúce najnovším dizajnovým trendom, ako aj nábytok a klasickú nadčasovú líniu.


Sada MILANO - exkluzívny záhradný nábytok pre milovníkov dizajnu


Luxusný záhradný nábytok na terasu MILANO poteší každého záujemcu trendov, ktorý chce vytvoriť elegantnú a pohodlnú letnú oddychovú zónu priamo na prahu svojho domova. Umiestnením jednej zo súprav z rady MILANO do srdca vašej záhradnej aranžmány vytvoríte pre seba a svojich blízkych kráľovské podmienky hodné tých najlepších salónov. Nábytok MILANO zaujme svojou eleganciou. Pohovky z kolekcie Oltre sú najlepším dôkazom, že jednoduchosť je najväčšou silou. Na vytvorenie dekoratívneho a efektívneho nábytku nepotrebujete honosné tvary, ozdoby a do očí bijúce farby. Naopak - trieda a dekoratívnosť spočíva v minimalizme, ekonomickej podobe a tlmených farbách.


Ak uvedieme výhody luxusného záhradného nábytku MILANO, treba spomenúť ich premyslený dizajn. Pohovky pozostávajú z mobilných prvkov (tzv. Modulov), ktoré je možné navzájom ľubovoľne kombinovať. Moduly vyrobené z umelého ratanu sú mimoriadne ľahké a sú intuitívne spojené špeciálnymi konektormi, vďaka čomu je zmena formy nábytku mimoriadne efektívna. Investíciou do rohovej sedačky MILANO získate moderný a univerzálny kus nábytku, ktorý je možné prispôsobiť vašim aktuálnym potrebám a nálade


Sedačka PORTOFINO - exkluzívny terasový nábytok pre náročných zákazníkov


Bojíte sa, že vašej malej terase chýba priestor na veľký a široký roh? Priestorové obmedzenia nemusia znamenať obetovanie pohodlia! Zaujímavou alternatívou k modulárnym zostavám je pohovka PORTOFINO.


Najpredávanejší model PORTOFINO poteší každého, kto si rád dopraje letnú nedbalosť. Gauč so širokým sedadlom a mäkkými vankúšmi vám umožní pohodlne ležať na slnku v sede aj v ľahu. Skladacia strecha je veľkou výhodou luxusnej pohovky, ktorá vrhá na sedadlo upokojujúci tieň a umožňuje vám odpočívať izolovane od vetra. Pohovka je k dispozícii v niekoľkých farbách, takže ľahko nájdete model, ktorý harmonicky ladí s vašim domácim priestorom. Bojíte sa, že záhrada nie je vhodným miestom pre pohovku so svetlým čalúnením? Svoje starosti môžete odložiť bokom! V našej spoločnosti sme sa postarali o to, aby si náš čalúnený nábytok udržal svoj nedotknutý vzhľad. Sedadlá, operadlá a vankúše sú pokryté hustým teflónom impregnovaným polyesterom. Ochranná vrstva zabraňuje vláknam tkaniny absorbovať vodu alebo nečistoty, vďaka čomu vyzerá aj biele čalúnenie bezchybne aj napriek intenzívnemu používaniu a pôsobeniu poveternostných podmienok. Šťava vyliata na čalúnení alebo lepkavá škvrna od zmrzliny tiež nie sú hrozbou pre váš obľúbený set na voľný čas - v predaji nájdete špecializovaných zástupcov na odstránenie akejkoľvek kontaminácie.ň

Luxusný terasový nábytok SEVILLA - pohodlie, ktoré si zaslúžite


Hľadáte nábytok, ktorý zdôrazní moderný charakter vašej záhrady? Potom vás určite zaujme kolekcia ZUMM – jedinečný záhradný hliníkový nábytok vyrobený výhradne z hliníka. Kvalitný kov úspešne kombinuje ľahkosť a jemnosť s absolútnou odolnosťou. Nábytok z hliníka s práškovým nástrekom sa perfektne hodí k záhradám navrhnutým v minimalistickom štýle.


Snívate o odľahlej záhrade, kde môžete na chvíľu zabudnúť na svoje problémy a oddávať sa blaženej lenivosti? Vďaka luxusnému nábytku na terasu sa to môže stať skutočnosťou! V našej ponuke je aj unikátne lehátko, ktoré vám spríjemní odpočinok ako v najexkluzívnejších SPA centrách. Efektívna línia dokonale harmonizuje s tvarom tela a umožňuje vám úplné uvoľnenie. Záhradné lehátko SEVILLA je vybavené výškovo nastaviteľným operadlom, ktoré sa osvedčí ako veľmi užitočné, keď sa chcete unavení z opaľovania na prudkom slnku presunúť do upokojujúceho tieňa, aby ste si prečítali knihu alebo vypili osviežujúci nápoj v sede.

Luxusný záhradný nábytok na terasu LYON I - veľká sila prírody


Architekti, ktorí vytvárajú moderné záhrady, sú čoraz viac ochotní pri svojej práci využívať prírodné materiály. Jednou zo surovín, ktorá sa v poslednej dobe stala trendy, je ratan. Ratanové stoličky, hojdačky a kreslá z ratanu vytvárajú ucelený a harmonický celok so záhradnou zeleňou a originálnym spôsobom prelamujú chlad minimalistických kompozícií v byte a dodajú aranžmánu trochu prirodzenosti. Nábytok LYON I pozostáva zo šiestich stoličiek DINAN a stola LYON. Kombinácia ľahkých stoličiek s mierne ťažkým a masívnym stolom vyústila do jedinečnej sady, ktorá je nielen maximálne praktická, ale aj štýlovo zdobí priestor.

Myslíte si, že ratanový nábytok nezladíte s moderným dizajnom, ktorý momentálne vládne na terasách? Stačí sa pozrieť na stoličky DINAN, aby ste videli, aké veľké možnosti sa skrývajú v nenápadnej surovine. Sedadlá sú vyrobené z ekologického ratanu a sú pripevnené na geometrických kovových nohách. Kombinácia materiálov s extrémnou povrchovou úpravou dala zdanlivo obyčajnému kusu nábytku osjedinelý charakter. Čo je dôležité, model DINAN zaujme nielen svojou estetikou, ale aj funkčnosťou.

Ďalším neoddeliteľným prvkom exkluzívnej súpravy terasového nábytku LYON I je veľký stôl z tíkového dreva - materiálu s mimoriadnou odolnosťou. Drevo získané z exotického teaku je v nábytkárskom priemysle oceňované po celé storočia. Na rozdiel od väčšiny druhov je teak bohatý na mastné látky a kyselinu kremičitú, vďaka čomu je drevo tvrdé, odolné voči mechanickému poškodeniu a vonkajším vplyvom (vrátane UV žiarenia a drsných chemikálií). Dôležité je, že teakové drevo neabsorbuje vodu, takže funguje perfektne vo vlhkom prostredí vrátane záhrad, kuchýň a kúpeľní. Môžete si byť istí, že pôsobivý stôl LYON dodá vášmu ex